Hakkımda

Ben Kimim?

1992 Mardin Midyat doğumluyum. Küçüklüğümden beri problemlere çözüm üretmekten hoşlanırım. Problemleri çözmekte yazılımı ve gömülü sistemleri  araç olarak kullanırım. Bu yüzden bu alanlarda kendimi geliştirmeye ve güncel teknolojileri takip etmeye çalışırım. Bunu yapmak bana keyif verir.

10-11  yaşlarımda bilgisayarla tanıştım. Lise yıllarımda  bilgisayar onarımı yapan ve ticari yazılım pazarlayan bir şirkette çalıştım, bu çalışma süresi içerisinde ticari yazılımları inceleme ve bilgisayarın donanım kısmını daha iyi tanıma fırsatım oldu. Üniversite sınavı sonucunda bilgisayara olan ilgimi sağlık alanında devam ettirmeyi düşünerek Biyomedikal Mühendisliği bölümünü tercih ettim. Bu bölümde Yüksek Lisans eğitimimde akademik çalışmalarıma devam ederken, aynı zamanda bilişim alanındaki ilgi ve merakım beni Bilgisayar Mühendisliğini de okumaya itti. Her ne kadar yorucu olsa da bu iki bölümün verdiği bilgi birikimi bu yorgunluğuma deydi.

Kendi eğitim ve gelişim sürecim içerisinde faydalı olmak amacı ile yapacağım çalışmaları web sitem üzerinden paylaşmaya çalışacağım. Paylaşacağım içerikler ağırlıklı olarak Elektronik, Yazılım ve Network üzerine olacaktır.

Kişilik olarak kendimi sabırlı biri olarak görmüşümdür. Karşıma çıkan engelleri sabırlı kişiliğim ile aşmaya çalışırım. Sorumluluklarımı yerine getirmeye özen gösteririm. Doğada yürüyüş yapmak beni rahatlatan aktivitelerdendir.